Warning: ini_set() [function.ini-set]: open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/php53/:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.8.9/bin-Q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt) in /data/0/6/06c83fbe-bdab-43a4-995a-33ce0f244963/slimandfit.sk/web/catalog/model/localisation/language.php on line 1 Shamballa náramok RAINBOW PEARL

Radi Vám poradíme

0903 402 159

Pondelok - Piatok 09:00 - 17:00

sinam.eshop@gmail.com

Shamballa náramok RAINBOW PEARL

Shamballa náramok RAINBOW PEARL
Kód produktu: SHA37
Vernostné body: 0
Dostupnosť: Skladom
Cena: 22.00€ 17.00€
Bez DPH: 14.17€

Farebný Shamballa náramok s tyrkysovou kryštálovou guľôčkou a 12 kusmi perlových korálkov sú ideálnym letným doplnkom :)

Materiál: perla, kryštálová guľôčka (1ks)

Veľkosť: dĺžka: 150-250mm; priemer: 10mm

Balenie: látkové sťahovacie vrecúško

Symbolika a význam SHAMBALLA náramkov: Korene Shamballa náramkov nachádzame predovšetkým v spojení s tradičným tibetským a indickým budhizmom. Tieto filozofie pripisujú shamballa náramkom jedinečné vlastnosti v podobe vylepšenia stavu mysle. V dnešnej dobe sa tieto náramky stali základom moderných módnych doplnkov, ktoré sú známe po celom svete a získavajú si stále väčšiu obľubu.

Názov Shamballa označuje mýtickú krajinu ukrytú hlboko v srdci Ázie. Je to miesto čistého osvietenia, kde všetci jej obyvatelia existujú na vysokej duchovnej úrovni. Je to oáza mieru, pokoja a šťastia. Osvietených pobývajúcich v tejto legendárnej krajine vraj možno kedykoľvek požiadať o duchovnú pomoc a liečenie pomocou liečivej energie Shambally.

Náramky Shamballa sú tvorené predovšetkým korálkami či hematitovými guličkami. Korálky sú spravidla osadené kryštálmi rôznych farieb. Tieto korálky sú navlečené na voskovú šnúrku, na koncoch ktorej sú tiež umiestnené hematitové guličky. Výhodou týchto náramkov je, že vďaka svojmu mechanizmu nasadzovania sú veľkostne nastaviteľné a prispôsobia sa tak každej šírke zápästia.

SHAMBALLA a tri druhy energie: Shamballa je účinným spojením troch energií, ktorých liečebná metóda spočíva v uvedomení si, že všetko so všetkým súvisí.

Tri energie Shambally:

  • Reiki (univerzálna životná energia)
  • Energia sprítomneného Boha
  • Energia Nanebovzatých Majstrov

Liečenie energiou Shambally sa uskutočňuje uzdravovaním seba samých, a následne aj všetkého živého – ľudí, rastlín aj zvierat. Každý, kto chce do svojho života vniesť energiu Shambally sa tak dáva na duchovnú cestu hľadania, rastu a životných zmien. Shamballa vyvoláva očistné procesy tela a duše. Ak to potrebujete, zabezpečí očistenie od starých a nepotrebných vecí, ktoré už nemajú pre náš život význam a môžu tak voľne odísť.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku: